Filosoofiateaduskonna magistriõppe lõpuaktus 17. juunil 2015.
FOTO: Andres Tennus

Filosoofiateaduskonna lõpetajad

Lõpetajad

Bakalaureuseõpe

Ajalugu

Grete Allandi

Karl Anton

Brita Karin Arnover

Anu-Liis Aunroos

Oskar Ausmees

Gerro Avarlaid

Saara-Merilen Ehman

Katrin Iisma

Taisi Juus

Helene Jõe

Teele Jürivete

Mari Kangur – cum laude

Juhan Kari

Randin Kark

Taavi Koppel

Villem Kraaner

Kristjan Kullo

Liis Kägu

Evelin Kütt

Jaak Erik Laja

Ene Liivo

Kaisa Lomp

Silver Luik

Arne Malmre

Andres Must

Oliver Mõru – cum laude

Kaidi Mõts

Kadri Mõttus

Siim Mõttus

Mathias Nöps

Madli Oras – cum laude

Janar Palits

Jaak Prozes

Tanel Pärnsalu

Mart Roosaar

Karol Rätsep

Erjo Selliov

Aliide-Marie Taela – cum laude

Merilin Tali

Küllike Tint

Siim Tuisk

Joonas Vangonen

Evelin Varris

Jüri Vlassov

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Irina Antonova

Valeria Dolgorukova

Joonas Jõgi

Ly Kaasik – cum laude

Birgit Kerb

Suzan Johanna Leonarda Knaapen

Olga Kulak

Signe Kure-Pohhomov

Reti Könninge

Anastassija Ladvik

Tatjana Lebedeva

Kristjan Link

Julia Lokteva

Merju Lomp

Birgitta Ojamaa

Janika Ojamäe – cum laude

Patrick Juho-Ville O’Rourke

Kerttu Poolakese

Merike Puura

Laura Raag

Maria Roosileht

Heili Saia

Kaisa Seene

Tjorven Siiboja

Carl Eric Simmul – cum laude

Jana Smidt

Ksenija Špakovskaja

Keiu Kärt Tammeaid – cum laude

Annely Tank

Merlin Tiit

Tuuli Tollimägi

Marili Tomingas

Victoria Toome

Maria Truus

Tiia Vainula

Kerttu-Kadi Vanamb

Aigi Viira

Triin Ärm

 

Filosoofia

Angela Adamson

Aina Ambrosius

Sven Anderson

Triinu Eesmaa

Mark Hallap

Mariann Järvela

Mari Kirs

Taimi Laur

Mati Maine

Teele Nõlvak

Siim Rääk

Karl Erik Saks

Lauri Adrian Talv

Hell Vitsut

 

Inglise keel ja kirjandus

Illimar Allik – cum laude

Merlyn Eessaar

Mari Eller – cum laude

Johanna Kahur

Külliki Kalbus

Yana Kapitonova

Jürgen Kivestu

Merit Kokk

Katre Kõiv

Evelin Kütt

Lilian Alice Laanpere

Uku Lehesalu

Karl-Gerhard Lille

Mikael Meema

Reelika Mets

Keit Mõisavald

Hele Priimets

Johanna Päädam – cum laude

Robert Raitar

Katrin raudvee

Elis Rodendau

Liis Rosenthal

Karl Erik Saks

Maria Sibul

Susanna Soosaar

Liina Tarvis

Marlene Timmi

Kristin Tomson

Signe Trevette

Anette Helene Vijar

 

Kirjandus ja kultuuriteadused

Egle Adams

Monika Ambre

Oliver Berg – cum laude

Liisbet Erepuu

Miikael Jekimov

Maria-Silvia Kaarep

Maarja Kalmre

Hanna Linda Korp – cum laude

Merit Maarits

Maria Nappa

Karmen Otu

Annemari Parmakson

Anna-Liisa Purtsak

Liina Rajaveer

Maris Reintal

Meelis Roll

Anna-Kristina Rätsep

Katrina Saar

Liisi Sepma

Triinu Sikk

Katrina Tulev

Marie Udam

 

Klassikaline filoloogia

Mari Linder

 

Maalikunst

Siiri Jüris

Helle Lõhmus

Triin Marts

Anne Moggom

 

Romanistika

Darja Golubeva

Anton Ivanov

Ulla Kihva – cum laude

Marianne Liibert

Maarja-Liis Loo

Merit Maiste

Mailis Mägi

Jaana Ohna

Kristel Oja

Merli Plink

Keiry Raik

Mia Susanna Sauter

Reti Maria Vahtrik

Riina Vainola

Maria Helena Veelmaa

Ann-Amy Vene

 

Saksa keel ja kirjandus

Anne Alliksoo

Anne-Liis Alman

Greeger Eensalu

Terje Herman-Tennosaar

Diana Gandera

Triin Juss

Kris Kirs

Silja Kukk

Liisi Laks

Rene Torop

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Aleksandra Fomicheva

Elis Kaljuvee

Anne Rikas

Madli Maria Suurmets

Minna Toots

 

Vene ja slaavi filoloogia

Maria Kanatova

Anastassia Kolessova

Vassili Nesterov

Tatjana Opikova

Andrei Tihhomirov

Kaire Troškin

Jevgenia Tšepelova

Jekaterina Vansovitš

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Laura Adamson – cum laude

Hain Hoppe

Seiko Kuik

Mikk Oja – cum laude

Eva Maria Ots

Roby Palumäe

Kristiina Peterson

Ehte Puhang

Tristan Rebane

Kaidi Reinart

Sander Reinus

Herman Anton Heikinpoika Tamminen

 

Magistriõpe

 

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Silver Abozenko

Helen Eelmets

Lauri Frei

Vahur Ilumets

Kairit Johanson

Tanel Kiislar

Kaisi Kruustük

Grete Kärmas

Kadi Küng

Lauri Naber – cum laude

Andre Pettai

Irma Samoldina

Jarmo Tael

Anne Viirma

 

Ajalugu

Timo Aava – cum laude

Kadri Asmer – cum laude

Mihkel Hurt – cum laude

Kristjan Kaljusaar – cum laude

Kristin Kokkov – cum laude

Andre Kruusmaa

Kadi Kähär-Peterson – cum laude

Patrick Richards Monson

Ründo Mülts – cum laude

Kristiina Paavel

Marko Rasin

Kaarel Sikk

Marko Sillastu

Mikk Tali – cum laude

Sten-Erik Tammemäe – cum laude

Maarika Tomingas

Liisi Veski – cum laude

Kristi Ütt

 

Anglistika

Mariann Aava

Kristi Aron

Violetta Beloussova

Anna Daniel – cum laude

Merilen Ivask

Hele-Mai Kaupmees

Mari Kongi

Merli Leemet

Elina Merilaine

Ilona Opaal

Kaisa Rotenberg – cum laude

Merit Varblane

Kadri Varula

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Mariann Jeret

Kertu Kirjasto – cum laude

Michelle Theresa Mueller

Margot Möller – cum laude

Mari-Liis Müürsepp

Merit Pärnpuu

Marju Randlane

Andra Rumm – cum laude

Olle Sokk

Dage Särg – cum laude

Liis Zovo

Maris Tamm

Kaja Teder

Denys Teptiuk – cum laude

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Ele Adamson

Siim Karnö

Kristiine Kurema

Sandra Oksaar

Mari Roostik

Liina Saksing

Inga Sapunjan – cum laude

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti koolis

Anastassia Antropova

Mari Assak-Lehtmets

Kadi Salu

Valentina Shevina

Veronika Timofejeva

Marina Ventšikova

 

Etnoloogia ja folkloristika

Ann Aaresild

Kalev Aasmäe

Katre Koppel – cum laude

Marti Mereäär

Terje Puistaja

Liis Reha – cum laude

Jaan Sudak

Keiu Telve

Liis Teras

 

Filosoofia

Jakob Laulik

Kairit Šor

 

Germanistika

Elina Adamson – cum laude

Vahur Eichelmann

Louise Flensburg Lend

Helena Kaasik

Kaili Tomson

 

Kirjalik tõlge

Merili Martinson

Ello Varjas

Sirje Vägi

 

Kirjandus- ja teatriteadus

Mari Aruväli

Evelyn Fridolin – cum laude

Liisa Jõgi

Sander-Ingemar Kasak

Artur Kiris – cum laude

Triin Lees – cum laude

Kristiina Lepa

Kadi Lääne

Liisa Ojakõiv

Indrek Ojam – cum laude

Liis Ots

Kati Sedman

Deivi Tuppits – cum laude

 

Kultuurikorraldus

Kulno Kungla

Kristiina Lillepea

Jane Miller-Pärnamägi

Reet Palis – cum laude

Hele Riit-Vällik

Laila Talunik

 

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Vesta Narusk

Inga Talvis – cum laude

Maarja Tobber

Ülle Valli

 

Kunstiõpetuse õpetaja

Jäppe Johanson

 

Maalikunst

Riina-Ingel Keskpaik – cum laude

Marie Kõljalg – cum laude

Agnes Liping

Margus Lokk

 

Romanistika

Martin Garbuz – cum laude

Maris Kilk – cum laude

Norbert Metsare

Mare Padu

Reena Purret

Laura-Liis Pärna

Karin Rickberg – cum laude

 

Semiootika

Valeriia Barvinska – cum laude

Dimitrios Chatzicharalampous – cum laude

Marcus Antonio De Lyra Alves

Jorge Gonzalez Fernandez

Elizabeth Guerrero Molina – cum laude

Jamie Lee Kruis – cum laude

Ingrid Lezar – cum laude

Shien-Hauh Leu

Daria Mazitova

Mehmet Emir Uslu

Anna Velychko

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Mark Lütter

Merle Purre

Peeter Tinits – cum laude

Maarja Vaikmaa – cum laude

Liina Vakrööm

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Eva-Mai Maripuu

Sander Mändoja

Liisa Pedaru – cum laude

 

Slavistika

Erika Baumer

Nelli Buinitskaja

Tatiana Frolova – cum laude

Igor Novikov

Jevgenia Savina – cum laude

Tatiana Tarasova

 

Tõlkeõpetus

Alo Ailt

Triin Eerme – cum laude

Maarja Heinlo

Krislin Jõgi

Minni Kumm

Anni Marie Kunder – cum laude

Epp Kõiv

Kadi Kõllamets

Kristiina Kõrvas – cum laude

Kairi Kübarsepp

Heilika Leinus – cum laude

Heleri Loomann – cum laude

Linda Lüiste

Regina Madalik

Kaur Männamaa

Liisi Ojasoo

Liisa Pall – cum laude

Julia Proimina

Annely Päsok

Gretlin Prukk

Jaana Savolainen

Sigrid Smidt

Lilian Tomingas-Frolov

Mari Toome

Liina Uudelt

Eero Vakker

Kristiina Viinapuu

Sigrid Väär

Jaga artiklit