Tudengite äriideede konkurss ootab osalejaid

Uudis

22. mail toimub Oeconomicumis neljas tudengite äriideede ja projektide konkurss «Kaleidoskoop».

Kell 9 algavad eelvoorud, kus osalejad esitlevad oma äriideid, äriplaane ja projekte. Parimad ideed jätkavad võistlemist kell 12 Oeconomicumi aulas algavas põhivoorus. Igal võistkonnal on esitluseks žürii ja teiste üritusel osalejate ees aega kaks minutit. Seejärel tuleb vastata esitatud küsimustele. Tulemused kuulutatakse välja kell 16, sellele järgneb elav keskustelu Ideelaboris.

Konkursile oodatakse osalema peamiselt ettevõtlus- või projektiõppe läbinud meeskondi, samuti Ideelabori ja Ideeturu, aga ka teiste kolledžite ja Lõuna-Eesti kõrgkoolide ja kutsehariduskeskuste võistkondi.

Paljud eelmistel konkurssidel silma paistnud tudengitiimid jätkavad ettevõtlikult.  Näiteks esimese «Kaleidoskoobi» võitja Viljar Piir on oma ettevõttega OÜ Guitar Technologies jõudnud kitarri keeltevahetuse seadmega patendi taotlemiseni ja tegeleb edasi tootearendusega. Psühhobuss tutvustab atraktiivselt psühholoogiateadust, OÜ bO tumbad annab aga kasutatud autorehvidele uue elu.

Konkursile saab ennast registreerida kuni 15. maini vastaval veebilehel. Registreerunud osavõtjatele on lühiesitluse ehk liftikõne koolitus 18. mail Oeconomicumis.

Jaga artiklit