Indrek Treufeldt
FOTO: Andres Tennus

Kahekõne Indrek Treufeldtiga

Uudis

15. mail toimuva karjäärikohviku külaline on TÜ ajakirjanduse eriala vilistlane, meedia ja kommunikatsiooni doktor Indrek Treufeldt.

Treufeldt on oma karjääri jooksul toimetanud ja juhtinud raadio- ja telesaateid, loonud dokumentaalfilme, lugenud loenguid Tallinna ülikooli Balti filmi- ja meediakoolis ning olnud president Lennart Meri pressiesindaja.

TÜ vilistlastegevuse koordinaator Teele Arak ütles, et seekord kasutatakse karjäärikohvikus Treufeldti loodud saate «Kahekõne» formaati, kuid nüüd on intervjueeritav tema ise.

«Sel õppeaastal olemegi kasutanud intervjuud – see aitab hästi edasi anda külalise karjäärilugu ning tuua välja ülikoolis õpitu ja selle kasutamise hilisemas elus. Nii saab ka publik intervjuu ajal küsimusi esitada,» rääkis Arak.

Selle õppeaasta kaheksas karjäärikohvik «Kahekõne Indrek Treufeldtiga» toimub 15. mail kell 15 Ülikooli kohviku jazzklubis.

Karjäärikohviku idee on inspireerivate lugude kaudu avardada üliõpilaste teadlikkust karjäärivõimalustest. Külalise lugu annab aimu eri ametitest, aitab teadlikumalt karjääri kavandada ning innustab olema ettevõtlik. Karjäärikohvikute külalised on TÜ mitmesuguste kogemustega vilistlased, kelle hulgas on seni olnud rohkem ühiskonnas laiemalt teada-tuntud isikuid.

Karjäärikohviku idee võttis rõõmsalt vastu ka Viljandi kultuuriakadeemia ning peagi hakkab sealne üliõpilaskond neid Viljandiski korraldama.

Vaata nüüd ka UTTV videosalvestust karjäärikohvikust:

Jaga artiklit