Karin Liikane – 50

Juubel

11. jaanuaril tähistas juubelit majandusteaduskonna kaugkoolituse projektijuht Karin Liikane. Karin on pannud oma hinge kaugkoolituse kursuste arendamisse ja turundusse. Tema loodud lause «Käi tööl, kuulu ülikooli» on innustanud igal aastal sadu praktikuid oma teadmisi täiendama.

Karin lõpetas 1988. aastal Tallinna polütehnilise instituudi majandusteaduskonna cum laude. Seejärel töötas ta pangandusõppejõuna Tallinna tehnikaülikoolis ja EBS-is ning koolitusjuhina mitmes pangas. Pangandus- ja rahandushuvi on Karinit saatnud juba üliõpilasajast peale. Karinit võib lugeda esimeste tänapäevaste eestikeelsete pangandusõpikute «Raha, pangad ja finantsturud» kaasautoriks. Koostöös Villu Zirnaskiga ilmus õpiku I osa 1994. aastal ja II osa 1996. aastal.

Alates 2002. aastast on Karin juhtinud rahanduse, kinnisvara ja projektitöö vallas kaugkoolitust Tartu ülikooli majandusteaduskonna kaugkoolituse projektijuhina Tallinnas. Täiendus­koolituse eestvedajana on ta ideedest pakatav, väga kiire mõtlemisega ja hästi sihikindel. Karin on suurepärane kolleeg, kellega on alati meeldiv kohtuda ning nautida tema hoogsat mõttelendu ja head visioonitunnetust. Kuldne ja südamlik inimene – nii tunneme me Karinit tema tegemistes. Tema korraldatud täienduskoolituse ava- ja lõpuaktusi meenutavad õppijad veel aastaid hiljem – südamlikkus ja samas ka akadeemilisus on esimesed, mis õppijatele neist meelde on jäänud.

Tänu Karinile on meil põhjust rõõmu tunda ülikooli majandusalase täienduskoolituse jätkumise ja arengu üle pealinnas.

Palju õnne, jätkuvat elurõõmu, energiat ja edu ettevõtmistes!

Kolleegid majandusteaduskonnast

Jaga artiklit