Ülikooli aastapäevaballiks tuleb tantsuoskust lihvida

Uudis

Traditsiooniliselt 1. detsembril toimuva Tartu ülikooli aastapäevaballi eel pakub üliõpilasesindus võimalust osaleda ballieelsetel tantsukursustel.

Kuna ballil tantsitakse orkestri saatel eri peotantse, on võimalik neid üliõpilasesinduse toel kas meelde tuletada või hoopis nullist õppida. Tantsutreenerite Hardi Rikandi ja Laura Kase käe all saavad algajate kursusel osalejad peotantse õppida kolmapäeviti Hugo Treffneri gümnaasiumis (kell 21.15–22.30) ning edasijõudnud samme meelde tuletada neljapäeviti Miina Härma gümnaasiumis (kell 20.45–22.00).

Tantsukursused vältavad terve novembrikuu ning sinna saab end vabade kohtade olemasolul registreerida TÜ üliõpilasesinduses (Ülikooli 18b). Osalemistasu, mis sisaldab ka piletit ballile, on inimese kohta 25 eurot.

Emakeelse ülikooli asutamist tähistav ball on kujunenud Tartu ülikoolis aasta kõige pidulikumaks sündmuseks. 1. detsembril Vanemuise kontserdimajas toimuvat balli juhivad seekord 1. aasta ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala tudeng Marilin Noorem ning 3. kursusel geenitehnoloogiat õppiv Siim Uhtjärv.

Jaga artiklit