Tali kutsub sportima

Uudis

10. veebruaril toimuval Tartu teatemaratonil osaleb kuus Tartu ülikooli suusavõistkonda.

Professorite tiimis osaleb ka samal päeval 60. sünnipäeva tähistav rektor Volli Kalm. «Teatemaraton on hea võimalus ühendada sportlik ja sotsiaalne tegevus, testida oma vormi ja samal ajal ka kolleegidega spordiüritusel kokku saada,» rääkis rektor.

Teatemaratoni start antakse Otepääl Tehvandi spordikeskuse staadionil kell 9 ühisstardina. Suusatatakse vabas või klassikalises tehnikas. Teatemaratoni 63 kilomeetrine distants on jagatud eri pikkusega etappideks. Samal distantsil (Otepää–Matu–Ande–Kuutse–Palu–Hellenurme–Elva) toimub paralleelselt ka 42. Tartu maratoni avatud raja sõit.

Alates kella 13-st oodatakse Tartumaa tervisespordikeskuses Elvas finišis asuvasse TÜ telki nii suusaraja läbinud ülikoolipere liikmeid kui ka kaasaelajaid. Ülikooli telgis ootavad suusatajaid spetsiaalsed tänumeened ning soe jook.

12. veebruaril on kõik TÜ töötajad ja nende pereliikmed oodatud Kääriku puhke- ja spordikeskusesse talvisele spordipäevale. Tartust sõidetakse ühiselt bussidega Otepää suunas keskpäeval peahoone tagant ning Chemicumi ning Vanemuise 46 õppehoone eest.

Käärikule jõudes saab igaüks valida endale meelepärase tegevuse: suusatamise, uisutamise, kelgutamise või kepikõnni. Kohapeal on avatud ka suusalaenutus. Pärast sportimist on võimalik end kosutada vastlasupi, tee ning sooja saunaga. Sel ajal, kui vanemad sportides mõõtu võtavad, on võimalus jätta lapsed siseruumides tegutsevasse lastehoidu.

Talvisel spordipäeval osalemine on ülikooli töötajatele ning nende pereliikmetele tasuta. Anna enda tulekust eelnevalt teada hiljemalt 8. veebruaril siseveebis siseveeb.ut.ee/talispordipaev.

Jaga artiklit