FOTO: Andres Tennus

Tartu ülikooli 2017. aastal lõpetanud

Lõpetajad

HUMANITAARTEADUSTE JA KUNSTIDE VALDKOND

Bakalaureuseõpe

Ajaloo ja arheoloogia instituut

Ajalugu

Elsbeth Hanna Aarsalu – cum laude

Rasmus Erm

Liisi Hint – cum laude

Sigrid Holter

Oliver Hoole

Karj Jaago

Triinu jaansen

Merili Juhkason

Jürgo Järving

Mana Kaasik

Hell Kais

Keili Kase

Eero Kruusmaa

Nele Küüts

Edgar Laksa

Tiit Liblik

Taavi Linnus

Karolin Luik

Kristel Markus

Maarja Mets

Maria Moor

Marilyn Mägi

Henry Narits

Kaarel Nõmmela

Martin Oja

Liisi Ploom

Sander Priivits

Dajana Raab

Jens Raevald – cum laude

Mirjam Remma

Rivo Savioja

Argo Selin

Johanna Maarja Tiik – cum laude

Tuuli Tolmov

Mihkel Truman

Greete Tukk

Kertu Täht

Eimar Tärk

Madle Uibo

Germo Valgenberg

Imre Valk

Jaak Veske

Maris Veski

Kelly Viks

Maarja Vilumets

Ainar Õunpuu

Hanna-Grete Äkke

Paula Üleoja

 

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Andra Annuka

Martin Beek

Inna Hango

Airika Harrik – cum laude

Polina Ivankova

Katriin Jõevee

Taavet Kase

Johanna Kiik – cum laude

Laura Kivijärv

Kaidi Kolsar

Natalja Lapteva

Aleksandra Lašina

Ave Lausing

Mari-Ann Loosaar

Kristina Maloštan

Merilyn Muru

Merit Müller – cum laude

Jekaterina Petuhhova

Anna Sedneva

Jelena Solajeva

Ayax Rolando Solis Solis

Käbi Suvi

Jano Zõbin

Toni Tombak

Tanel Visnap

Alan Vladimirov

 

Filosoofia ja semiootika instituut

 

Filosoofia

Erik Jürmann

Mirt Kruusmaa – cum laude

Juta Kruusmäe

Kevin Sebastian Saaremäe

Semiootika ja kultuuriteeoria

Patrik Helm

Elo Tuule Järv – cum laude

Tiina Lall

Ivar Leemet

Hendrik Metspalu

Maris Mägi

Riigo Neeme

Martin Teder

 

Kultuuriteaduste ja kunstide instituut

 

Kirjandus ja kultuuriteadused

Kristel Anja-Palm

Alex Feldmann

Sandra Jürgenson

Erika Anna Kaldvee

Kristel Kevvai

Karina Kirisberg

Hegely Klaus

Pauliina Kolde

Elli Kõiv

Triinu-Lii Lepp

Aleksander Eric Limit

Alice Lokk

Liina Ludvig

Madis Lundre

Helina Lusti

Marie-Katharine Maksim

Annabel Martin

Maris Mägi

Kärt Olli

Greta Maria Polluks

Kadi Raal

Heleri Raudsep

Iris Solnik

Regina Sulu

Laura Tamsalu

Janika Vaht

Eva Võru

 

Kirjandus ja rahvaluule

Jaan Kolk

Maalikunst

Egon Erkmann

Anna Lumijõe

Anastasia Lvova

Paap Nõmm

Jane Tiidelepp

 

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

 

Inglise keel ja kirjandus

Kaire Aas

Bret Baussova

Triin Brenner

Katrin Hellat – cum laude

Mirjam Kaasik-Aaslav

Jana Kalk

Triin Kallip

Kristiina Kams

Gregory Klas

Rain Kohv

Kaie Kärssin

Kristel Laikask

Ülle Lepp

Loore Lifländer

Hendrik Lõpp

Maris Marko

Berit Metsatalu

Silja Olesk

Joonas Orav

Ingrid Otsa

Kenneth Ottas

Kristina Prükk

Kristi Rapper

Catlyn Resto

Regina Roostik

Triinu Sepp

Karol Säär

Martin Žvirblis

Kristo Tamm

Karina Telling

Sandra Tulk

Petra Tänav

Rea Uudeküll

Silja Veddel

Katrin Võsa

Rene Õunapuu

 

Romanistika

Eeva Aleksejev

Mari-Liis Belials

Roland Bugai

Tiina Georg – cum laude

Maili Koorep

Helina Kraus

Arnis Käsper

Helen-Kristin Linros

Marleen Moor

Madli Raig

Katrina Rappu

Karin Redi

Sandra Tarjus

Merit Uusna

 

Saksa keel ja kirjandus

Markus Aas

Sandra Baum

Gerty-Liis Mandri

Mihkel Pisa

Janne Rechlin

Reene Sammpere

Kristen Ukanis

Randon Värsi – cum laude

Brait Õispuu

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Getter Kallastu

Johanna Kalle

Aljona Lindsalu

Kadi-Maarija Maripuu

Astrid Mägi

Jekaterina Ossipova

Anna Pettri

Liisi Rohtsalu

 

Vene ja slaavi filoloogia

Jekaterina Aleksejeva

Sergey Kim – cum laude

Viktoria Kudrenko

Varvara Kuritsina

Kristiina Matt

Aleksandra Popova

Olga Skaistkalne

Elizaveta Starkova

Anton Zemel – cum laude

 

Usuteaduskond

 

Usuteadus

Tiit Arge – cum laude

 

Martin Kala

Rita-Anette Kohava

Kelli Põldsalu

Anett Schneider

 

Viljandi kultuuriakadeemia

 

Koolimuusika

Viktoria Grahv

Kärt Kaljaspolik

Tiiu Kivilaan

Annely Kuningas

Jaanus Kure

Keit Musting

Liina Nikonorova

Ingmar Päid

 

Rakenduskõrg­haridusõpe

Viljandi kultuuriakadeemia

 

Huvijuht-loovtegevuse õpetaja

Eneli Ennok

Marita Kutsar

Kaidi Kvatš

Reelika Lodjak

Marine Mahsudjan

Ülla Tamm

Kristiin Vink

Ivari Visnapu

Jazzmuusika

Marit Ilves

Sander Kahu

Anton Kogan

Roland Mällo

Riin Reismaa

 

Kultuurikorraldus

Elise Ader

Hedi Armulik

Marta Arula

Maris Eglit

Eleri Helimets

Mai Kroonmäe

Kaarel Kukk

Sandra Leis

Marianne Lillemägi

Signe Lillipuu

Marili Niidumaa

Liisa Nurmela

Kristel Onno

Mikk Otsus

Liis Rebane

Kadi Sink

Margot Tiru

Marta Toomla

 

Rahvuslik ehitus

Marko Aron

Ando Aru

Janno Kuldkepp

Anu Laiapea

Markus Pau

Gert Reimets

Malvo Tominga

Oliver Tätte

Eik Erich Uibo

Andres Veel

 

Rahvuslik metallitöö

Indrek Ikkonen – cum laude

Anna-Maria Kaseoja – cum laude

Matis Lendok

Kaur Matiisen

Paul Salumaa

Ramona Sats

 

Rahvuslik tekstiil

Helve Maripuu

 

Teatrikunst

Jekaterina Buedjugova

Dan Jeršov

Grete Jürgenson

Helena Kesonen – cum laude

Jaune Kimmel

Liisu Krass – cum laude

Karin Lamson

Märten Matsu

Getter Meresmaa – cum laude

Ringo Ramul – cum laude

Karl Robert Saaremäe

Karl Sakrits

Katrin Sutt

Dajana Zagorskaja

Eduard Tee

Tanel Ting

Mihkel Vendel

 

Teatrikunsti visuaaltehnoloogia

Eliisa Vellama

 

Pärimusmuusika

Hanna-Liis Lao

Cathy Sommer

Lee Taul

Hans Mihkeö Vares

Anni Vitsberg

Ulvi Võsa – cum laude

Eva Väljaots

Sänni Noormets – cum laude

 

Tantsukunst

Valeria Januškevitš

Maris Kahre

Stella Kruusamägi

Laura Mander

Diane Mõttus

Leanika Mändma

Reelika Poroson

Anni Zupping

Helle Mari Toomel

 

Magistriõpe

Ajaloo ja arheoloogia instituut

 

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Gerro Avarlaid

Laura Koop

Maarja Lainevoog

Heli-Mall Laurits

Karl Paas

Kai Parman

Merja Rumm

Ilmar Tammisto – cum laude

Kristina Varik-Kilm

 

Ajalugu

Alo Ervin

Jüri Käosaar

Monika Levkin

Mari-Anne Liblik

Gert Pärnamäe

Martin Raat

Jüri Seepter

Elis Tiidu – cum laude

Joonas Vangonen

 

Infokorraldus

Edith Hermann

Katrin Hänni

Annika Kalda

Katrin Kraani-Klaassen – cum laude

Liis Must

Ellen Strohmann

 

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Tony Keller

Olga Kulak

Marek Kukk – cum laude

Katrin Leppik – cum laude

Merju Lomp

Janika Ojamäe – cum laude

Aimi Pikksaar – cum laude

Mikelis Zeibarts

Mihkel Tõnnov

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Ly Kaasik – cum laude

Kaisa Seene – cum laude

Anu Seppa

Keity Soomets

Aljona Suhhomlinova

Leelo Valgma – cum laude

Kerttu-Kadi Vanamb

 

Filosoofia ja semiootika instituut

 

Filosoofia

Eveli Neemre

Ada Tamme – cum laude

Raul Veede

 

Filosoofia ingl k

Andres Calderon Ramos

Jeffrey Daniel Gardner

Tarun Gidwani

Mariann Järvela

Alena Kamenshchikova – cum laude

Wee Keong Alvin Lim

Kyle Steven Martin

Bastiaan Meinders – cum laude

Susan Emily Notess – cum laude

Semen Reshenin – cum laude

Merily Salura – cum laude

Tamaz Tokhadze – cum laude

Yangsen Yu

 

Semiootika

Yimeng Cui

Jason Mario Dydynski – cum laude

Varvara Esipova

Samantha Herrerías Durán

Dawn Marie Nowlin

María Fernanda Ramírez Madríz

Andrew Kenneth Swafford

Lidong Zhu

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Erik Georg William Kõvamees – cum laude

Rauno Saidla

Herman Anton Heikinpoika Tamminen – cum laude

Taavi Tamula

 

Kultuuriteaduste ja kunstide instituut

 

Etnoloogia, folkloristika ja rakendus­antropoloogia

Miikael Jekimov

Hanna Muldma

Tenno Teidearu – cum laude

 

Kirjandus ja teatriteadus

Sirel Heinloo

Kaisa Ling – cum laude

Märten Rattasepp – cum laude

Marie Reemann – cum laude

Katrina Saar

Joosep Susi – cum laude

 

Kultuurikorraldus

Aveli Asber

Kristi Erkmann – cum laude

Kätlin Hoop

Heleri Huuse

Elika Kiilo

Marion Leppik

Ave Lääne

Marge Pärnits

Jana Reidla – cum laude

Kirsten Simmo – cum laude

Mari Tammesalu

 

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Joel-Fredi Jõgise

Kati Kama

Sirilin Keskla

Maarja Tamjärv – cum laude

 

Kunstiõpetuse õpetaja

Janii Malki

Monika Väärt

Maalikunst

Siiri Jüris – cum laude

Kaire Nurk

Martin Urb

 

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

 

Anglistika

Merli Kirsimäe – cum laude

Agne Kosk – cum laude

Berit Tafenau

Ingvar Veidenberg

 

Euroopa keeled ja kultuurid

Mari Linder

Tatjana Opikova – cum laude

Hele Priimets – cum laude

Karl Erik Saks

Susanna Soosaar – cum laude

Jekaterina Vansovitš

 

Germanistika

Marika Peelmann – cum laude

Karol Tšarnetski

 

Klassikaline filoloogia

Anni Arukask – cum laude

 

Romanistika

Helina Järs – cum laude

Merit Kuldkepp – cum laude

Hele-Riin Talk

 

Slavistika

Pavel Babtšenko

Pjotrs Ijevlevs

 

Tõlkeõpetus

Berit Anspal

Jaana Bichele

Mari Eller – cum laude

Maila Hainsoo

Anna Liisa Kaasla – cum laude

Katrin Karu

Marika Koppel

Kristel Lillemägi

Airi Lohmann-Enge – cum laude

Merje Nõmmik

Mailis Paal

Mirjam Parve – cum laude

Johanna Päädam – cum laude

Egle Pääslane

Heili Saia

Simo Sepp

Külliki Steinberg – cum laude

Elis Sõrmus – cum laude

Lauri Teder

Liia Vihmand

Anna Maria Võsu

 

Võõrkeeleõpetaja

Sigrit Jermoškin

Silja Kukk

Viktoria Kuznetsova

Katre Kõiv

Elis Rodenau

Anita Rohtla – cum laude

Marlene Timmi

 

Usuteaduskond

 

Religiooniuuringud

Toomas Erikson – cum laude

Nazari Goudin

Helen Haas – cum laude

Margit Lail

Paula Mauer

Tanel Meiel – cum laude

Elise Nemliher

Usuteadus

Orenti Kampus

Leevi Lillemäe

Elise Nemliher

Kaire Puumets-Sõber – cum laude

Margus Suvi

Diana Tomingas

 

 Viljandi kultuuriakadeemia

 

Muusika ja filmikunsti helitehnoloogiad

Jorge Martinez Rivera – cum laude

Priit Pajusalu

Karl Ölluk

Muusikapedagoogika

Sille Apri

Laura Junson

Liisi Klaos – cum laude

Kertu Kukka

Kersti Lohu

Diana Mäeväli

Erko Niit

Jaana Oberst

Julia Orlova

Liisa Rebane

Liina Saar

Elise Võsu

Kristjan Õmblus

Pärandtehnoloogia

Astri Kaljus – cum laude

Merike Saaremets

 

MEDITSIINITEADUSTE VALDKOND

Meditsiiniteaduste valdkonna lõpuaktusel on saanud ilusaks traditsiooniks, et lõpetajate valitud õppejõud peab aktusel nö viimase loengu. Eriline on ka see, et arsti ja hambaarsti erialade lõpetajad loevad aktusel ette arstivande ning proviisori eriala lõpetajad proviisorivande, millega lubatakse kinni pidada arsti ja proviisori kutse-eetika põhinõuetest.

 

Bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe

Arstiteadus

Maarja Abner

Triin Allik

Kretel Allvee

Kristi Anderson

Elisabet Arge

Mihkel Arrak

Anastassia Bagrova

Oleg Borodatšjov

Hana Bouras

Aleksei Dolgov

Artjom Dugan

Aileen Eek

Mari Einberg

Maria Fomina

Kristina Grinko

Kirill Guskov

Sigurþór Halldórsson

Brita Harjo

Ingrid Hein

Silver Heinsar

Kadi Helme

Madis Hurt

Martin Ilmjärv

Norman Ilves

Viktoria Ivanova

Dagmar Jaup

Igor Junkin

Madli-Mai Jõe

Nils Oskar Jõgi

Pille-Riin Jõudna

Luisa-Linda Järvekülg

Kristi Jürgenstein

Maria-Liesbeth Kaitsa

Ksenia Kalatšova

Kadi Kaljula

Kadri Kapp

Joona Aleksi Karkimo

Kristen Kase

Karri Kase

Helena Kasemets

Hans-Kristjan Kask

Kristjan Martin Kasterpalu

Katrin Keerma

Toomas Kiis

Karl Kiisk

Helena Kisand

Viktor Knõrko

Pille Kokk

Ida Maria Matilda Kokkila

Silvia Koljal

Aleksandr Komarov

Birgit Konist

Juta Kraav

Ellu Krikmann

Marleen Kruusamäe

Kristiina Kurg

Lille Kurvits

Veera Kuzenkova

Kadri Käver-Lomp

Alvar Külmäsu

Anu-Liis Laar

Katarina Laas

Noora Elisa Hannele Lahdentausta

Liisa Laur

Anni Leedo

Sanna Matleena Lehtonen

Mikko Juhani Lepaus

Diana Letjutšaja

Helen Liis – cum laude

 

Joanna Liivak

Indrek Linde

Martin Link

Eva Luide

Iina Roosa Maria Lumiaho

Joel Lumpre

Enely Lüiste

Cärolin Metusala

Maret Moisa

Hanna Maria Muischnek

Kaily Murdoja

Laura Mägi

Sandra Victoria Nei

Heleia Nestal Zibo

Lemmi Olbrei

Triin Paabo – cum laude

Mari Palm

Eeva Marianna Palomäki

Vladislav Panenko

Kadri Peterson

Liis Pohla

Triin Pohlak

Anna Poklonskaja

Ragne Proomet

Liis Puis

Mati Pulver

Anna Maria Punab – cum laude

Ella-Anu Puusepp

Sten Pärnits

Elise Püttsepp

Liisa Rahu

Aleksandra Rautio

Maali-Liina Remmel – cum laude

Siim Rinken

Jana Rojak

Rita Rudõka

Tommi Ründal

Jürgen Rünk

Sirli Saar

Sakari Olavi Sahlman

Siret Salben

Kaisa Leena Selesniemi

Alissa Seljanko – cum laude

Katrina Sepp – cum laude

Liina Sobak

Anne Sulg

Veera Sulg-Prokopenko

Grete Sõlg

Veera Zatsarinnaja

Nadežda Zmatšinskaja

Uku-Laur Tali

Kristi Tamm

Tõnis Tars

Taavi Teder

Tõnis Tein

Tiina Tikk

Grete Tillart

Mari Timmer

Ekaterina Tolkacheva

Signe Toom

Liisi Anette Torop

Keidy Treier

Kristjan Trink

Tanel Tõru

Ingel Tärk

Martti Uibu

Mari Umbleja

Eliisa Univer

Johanna Vaimel

Martti Vaske

Mihhail Vassiljev

Veniamin Vassiljev

Anna-Kaisa Veetamm

Rohit Verma

Ariane Vilem

Maria Volkmann

Eva-Lota Volmer

Jukka Akseli Vuopala

Fred Värsi

Getter Õigus

Artur Ööpik

Karina Ülper

 

Hambaarstiteadus

Roland Ader

Rita Aedla

Vladislava Dralneva

Marija Gromova

Anastassia Gukova

Annemai Haak – cum laude

Katrin Kallastu

Mari-Liis Kesküla – cum laude

Siim Kirpson

Mõkola Kondrin

Eve Külasalu

Rasmus Laan – cum laude

Julia Mastitskaja

Mirjam Metslang

Marika Morozenko

Liina Pihlakas

Ave Põld – cum laude

Brit Helen Riisenberg

Gerli Sirk

Aleksandra Stepanenko

Ave Tammaru – cum laude

Mariann Tartes

Aleksandr Tsurkan

Olga Tšernetskaja

Johanna Urm

 

Proviisor

Margarita Barankova

Veera Bobrova

Oksana Kravtšenko

Kristiin Kull

Georg-Marten Lanno

Anett Lilleväli

Jekaterina Maksimovitš

Mall Messimas

Anna Metelitsa

Mattias Moldau

Nadežda Pesonen

Olesja Rešnjak

Maia Salm

Maria Semtsova

Maret Taal

Margit Tensok

Victoria Vdovenkova

Indrek Ventmann

 

Bakalaureuseõpe

Füsioteraapia

Anna Ivanova

Helina Kalda – cum laude

Anett Kollin

Karel Kübar

Elge Kütt

Klaarika Laur

Märt Lellsaar

Mauri Levandi

Kelly Meesak

Jelizaveta Novosseltseva

Kristiina Ojamäe – cum laude

Jevgenia Pissarenkova

Merily Puusta – cum laude

Norman Põder

Alina Pälsing

Liisi Roosik

Kristiina Sakarias

Ksenia Sidorova

Tiina Teder

Tiina Trukits – cum laude

Polina Varšavskaja

Kerli Võsa

 

Kehaline kasvatus ja sport

Ilona Aigro

Silja Goroško

Marianne Haug

Maili Jaaska

Ats Kutter

Kaidi Käämer

Karli Kütt

Tanel Lang

Helen Linnok

Kaimar Lomp

Martin Mölder

Henri Ojaperv

Maris Pagel

Anna Pohlak

Kristin Raudberg

Helle-Riin Sõmer

Mihkel Talts

Ilja Tšibisov

Tuulikki Uluots

 

Magistriõpe

Füsioteraapia

Liina Eljas – cum laude

Aleksandr Golovkov

Kadri Jakoobi – cum laude

Svetlana Jürisson

Hanna Kalajas – cum laude

Priit Kõrve

Hedi Kähär

Liina Laiv

Liina Lattik – cum laude

Jaan Luts

Stanislav Mutsenik

Eva Nigulas – cum laude

Liisi Sepp

Eeva-Liisa Sibul

Eveli Tamm

Hanno Tikkerbär

Taavi Turban

Eda Vallimäe

Ingrid Vanahunt

Piret Viira

Kristina Värinen

 

Kehaline kasvatus ja sport

Jaak-Heinrich Jagor

Liis Järveoja

Kaisa Lüütsepp

Triin Põder

Kustas Põldoja

Karmen Reinpõld

Eilin Sepp

René Sepp

Karl Sutt

Elise Umb

Eno Vahtra

Õendusteadus

Veera Dudanova

Janne Kommusaar

Triinu Kurvits

Elina Müürsepp

Marge Porkveli

Maie Türkson

Käthlin Vahtel

Kristiina Virro

 

Rahvatervishoid

Birgit Aasmäe

Rõõt Allmaa

Kristi Daum

Kadi Kallavus

Kadri Loigu

Katri Ottep

Mariheleen Rostok

Sävelin Siida

Liis Sildnik

Gertu Sõerunurk

Tea Tellismäe

 

SOTSIAALTEADUSTE VALDKOND

Bakalaureuseõpe

 

Haridusteaduste instituut

 

Eripedagoogika

Gaisa Akkaja

Reelika Alert

Siiri Allaje

Helen Allet

Helen Binsol

Kaie Issak

Marleen Jõemets

Jaana Kaarend

Merje-Liis Kaarjärv

Kaili Kilkmees

Kai Konsap

Merilin Lepik

Pille Lepik

Aivi Lepp

Maris Lepp

Martha Lindmäe

Karin Lubja

Kätlin Maal

Käthlin Naarisma

Getter Niido

Ruth Orov

Karolin Pikkat

Liis Rumm

Johanna Salminen

Anneli Sandre – cum laude

Kirsi Sepp

Ege Sprenk

Taisi Tammur

Katariina Tilk

Marju Tomberg

Aile Tomson

Dora Uibo

Marleen Umbleja

Tiia Vreimann

 

Haridusteadus (loodusteaduslikud ained)

Gerli Puis

 

Haridusteadus (reaalained)

Anne-Mai Liigand

Rita Postov

Merlys Püvi

Hanna-Liisa Reponen

 

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis

Lauri Heinsalu

Janne Luha

Jennyfer Luik

Karina Noor

Kärt Puuraid

Lisette Rohunurm

Sandra Sagar

Külli Stroo

Sille Sündema

Maris Toomel

Ardi Uprus

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

Anette Avvald

Grethe Grünberg

Anne-Marii Kalind

Gerly Karjat

Sandra Kask

Nora Keerberg

Merje Kelgo

Mirjam Köster

Janika Lang

Sigrid Malva

Kätlin Marjapuu

Kelli-Kaia Moora

Jana Nõmm

Cäroly Ott

Kristin Pae – cum laude

Kätlin Pahk

Kärt Pilv

Eili Rea

Loolo Treial

Anni Tungel

Moonika Tuur

Betti Vals

Kristiina Vijard

 

Kutseõpetaja

Marlene Altmäe

Mikk Granström

Triin Hansaar

Inga Ilves

Eisi Kõiv

Lemme Kramp

Kristjan Leesmäe

Mari-Liis Männik

Anu Perve

Julia Siimberg

Ingrid Sööt

Maksim Tjukin

Inna Veizenen

Jaanika Vint

 

Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Riigiteadused

Rain Alev

Karita Karotam

Kerli Kivilaan

Kaidi-Lisa Kivisalu

Violetta Lanman

Elina Libek – cum laude

Eliise Merila

Laura Oolup

Gaius-Nicholas Pahk

Karl-Hendrik Pallo

Peeter Pals

Artur Panov

Hendrik Pillmann

Reet Pärgma

Karl Rammo

Martin Reissar

Kaspar Schultz

Epp Sinisaar

Katharina-Rosande Talviste

Elisabeth Tamm

Mart Treial

Helen Urmann

Liisa Uutsalu

 

Majandusteaduskond

Ettevõttemajandus

David Bakuradze

Megija Anna Cekule

Mairis Gailums

Mykyta Gorskykh

Katsiaryna Hanetskaya

Meng Huang

Karin Kangur

Essi Mailis Vilhelmiina Karihtala

Airit Kasvand

Alisa Khrustaleva

Iryna Krepchuk – cum laude

Olha Kyrpychova

Kerry Lumi

Heli Melk

Niina Miškina

Krista Männiste

Iaroslava Pavlova

Agnese Pukite

Lasha Robakidze

Pille Roomets

Elene Sakvarelidze

Anna Selecka

Jiajun Zeng

 

Majandusteadus

Anette Avastu

Lolita Bagojan – cum laude

Riina Bauman

Daniil Golubev

Henri Haidak

Triinu Hansen

Laura Joonas

Kristjan Joost

Maiko Kiis

Jaanika Kopli

Karin Kruup

Kelli Kukk – cum laude

Heldi Kulp

Anna Kurkina

Stiina Kõiv

Ragne Käige

Elerin Källo

Lisette Kätt

Laura Liisa Lankei

Heimar Lecht

Roman Lepik

Laura Liisa Leppik

Reijo Loik

Mari Metsakaev

Ina Marina Mononen – cum laude

Mattias Mutso

Mark Müürsoo

Mario Napp

Karoli Noor

Marit Oja

Elin Oper

Marika Peterson

Kristjan Pulk

Maris Punder

Rait Rahu

Ott Rebane

Sirli Saar

Marilin Sadu

Andra Sarapuu

Hanna-Liisa Sori

Alina Sviridenko

Viktoria Zaharjaš

Ingrid Tagel

Maribel Tamm

Ketly Tattar

Tauno Tekko

Ergo Themas

Mayri Tiido

Liis Vahur

Marili Vihmann – cum laude

Merle Ülejõe

 

Psühholoogia instituut

Psühholoogia

Liisa Aavik

Tambet Anja

Vivian Aun

Liisi Grünbaum

Ares Hubel

Lisette Kandima

Brigitte Karelsohn

Mari Kattago

Laura Kiur

Deniss Kovaljov

Joosep Kristjan Kuljus

Juudit Kure-Pohhomov

Tuuli Land

Kadi Lang – cum laude

Johanna Lehtmets

Sille-Liis Männik – cum laude

Elina Peekmann

Karl Erik Piirimees

Raili Raidvee

Anton Raudsepp

Liisi Raudsepp

Kaarel Redi

Ethel Rosenfeldt

Anastasia Sergienko

Silvia Soots

Ander Tamm

Lilian Tennisberg – cum laude

Maili Tirel

Kairi Tozen-Pütsepp

Kadi Vaher – cum laude

Airi Venno

Alan Voodla

Sheryl Võsu

 

Õigusteaduskond

Õigusteadus (Tartu)

Andra Alt

Kelly Arak

Anna-Džessika Bogatšova

Hardi Dreier

Evert Einroos

Hanna Esko

Kevin Gerretz

Oliver Grauberg

Gerli Helene Gritsenko

Kerttu Ilvesmets

Marleen Jakobson

Cristina Jõesaar

Kirsi-Karoliine Järvis

Kaili Kallastu

Kairi Kasemets

Livia Kask

Liis Kass

Karoli Kahn

Karl-Adam Kaustel

Marek Keiman

Maarja Kiisk

Anneliis Kilk

Mervet Kirk

Mari-Ann Konksi

Dmitri Koroljov – cum laude

Kristiina Kraav

Gerli Kuldre

Kevin Kõo

Raili Kärmas

Merili Laansoo

Mairi Laos

Epp Maria Lauga

Kätliin Lember

Kerli Liias

Liina Luht

Kaisa Lumiste

Helen Mahla

Helery Maidlas

Markus Malm

Birgit Manderbacka

Aileli Masing

Tiit-Gregor Mets

Mirjam Metsik

Anastasia Miller

Eva Mõtshärg

Teeli Mägi

Karl Möls

Eva Nava

Kristo Nilov

Robert Paal

Kristena Paalmäe

Kerli Paasoja

Andre Paju

Diana Paju

Piret Palm

Fred Peetersoo         

Kevin Piho

Kätriin Pruul

Liina Punamäe

Joonas Põder

Risto Põlluste

Carolin Pärn

Piret Rammo

Kristina Randveer

Stella Raudsepp

Liset Rohi

Ingrid Rässa

Tarvi Salu

Hele-Mai Sammel

Marleen Sarap

Liis Semjonov

Veronika Sepp

Jaanus Sildam

Eliis Soomlais

Marina Sorgus

Oliver Steinert

Signe Sumerik Dias

Simon Suuban

Anni Suun

Marika Suurpere      

Anabell Tamm          

Peeter Tarvis

Daniel Toom

Dan-Kristjan Tops

Aliis Udras

Anna-Maria Vahimets

Hanna Varik

Signe Widacki

Siret Viks

 

Õigusteadus (Tallinn)

Viola Aleksejeva

Galina Danilišina

Alina Deretšinskaja

Anu Franch

Johanna-Britt Haabu

Jüri-Taavi Hein

Jackline Holter

Delis Jaadla

Gerda Johanson

Kärt Jäger

Kristjan Järvan

Janika Jürgen-Määr

Siret Kade

Kristiina Kald

Diana Karii

Toomas Karulaas

Katarina Kiiver

Kea Kruuse

Olga Kuulme

Sten Kütt

Martin Lambing

Liis Leedo

Aivar Lendla

Paul Richard Lettens

Kadri Lillemäe

Carmen Linnumäe

Arvi Luhakooder

Mehis Lõhmus

Carolyna Maidla

Liina Marrak

Kerli Martinson

Katrin Martson

Siim Merisaar

Jaanus Mugu

Mari Mölder

Robert Nagovitsõn

Helin Naska

Kristjan Noormägi

Kristi Nurk

Ivika Nõukas

Triin Pajumaa

Johanna Papson

Merlin Peever

Tiiu Pirbe

Liisa-Maria Puur

Karmen Päts

Heidi Rand

Aleksandr Ratman

Kirsika Ritsoson

Art-Peeter Roosve

Taimi Rosenberg

Norman Roth

Kaisa Saarmann

Günaj Sabuncu

Hepp Lisbet Sams

Kai Simpson

Grete Zõbin

Diana Talpsepp

Kersti Talvi

Taavi Tamm

Anneli Tammesson

Krista Tammsaar

Kaari Tamtik

Annika Tedremäe

Õie Toom

Karina Tuhe

Triin Vahi

Andres Vegel

Liis Venelaine

Birgit Verbitski

Maris Vihmann

Veronika Vlassova

Oskar Vooremäe

Oliver Ämarik

 

Ühiskonnateaduste instituut

 

Ajakirjandus ja kommunikatsioon

Inger Agur

Heleri All – cum laude

Robert Aps

Brigitte Susanne Hunt

Kairi Janson

Andra Jundas

Kärt Kaasik

Kätlin Karama

Karin Kivipõld

Mari-Liis Koemets

Kelly Kukin

Annika Kuusik

Johanna-Kadri Kuusk

Greta Külvet – cum laude

Andri Küüts

Ivika Lehtsalu

Karolin Lukk

Johanna Maria Mertsina

Liisi Maria Muuli – cum laude

Joosep Mägi

Merili Mägi

Deana Noop

Eva Nõmme

Otto Oliver Olgo

Veronica Palm

Kaari Perm

Aleksander Pihlak

Susanna Päiv

Kaisa Pärna

Kristi Raidla

Getter Kristen Rang

Merilin Reino

Kristel Ress – cum laude

Tanel Rungi

Mari-Liis Ruuvet

Siim Saavik

Veiko Saksniit

Virgo Siil

Marianne Sokk

Mark Šandali

Hendrik Johannes Terras

Meeri Tiirats

Meriliin Vellend

Gunnar Viese

Piia Õunpuu

 

Sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

Eleriin Aalde

Sander Alekand

Stella-Lotta Aria

Deivi Happonen

Kersti Hausenberg

Kelli Ilisson

Maarja Jõesoo

Robin Aleks Jõgi

Andres Karba

Astrit Karro

Helina Kosemets

Karen Pauliin Konks

Juliet Mason

Sirje Otstavel

Tuule Pensa

Kessu Siirak

Janne Susi

Merili Tamm

Kristiina Teder

Andrus Tins

Brigitta Õunmaa

 

Narva kolledž

 

Humanitaarained mitmekeelses koolis

Anastasia Kalinkina

Anastassia Kurikova

Elza Larsen

Jelizaveta Niinimäki

Igor Safajev

Kristina Tairova

Jelena Vokulova

Ksenia Yatskova

 

Koolieelse laste­asutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas

Jelena Babi

Tatiana Fedotova

Anna Jadrova

Liia Kaljo

Olga Lyalina

Anneli Maranik

Jelena Mišeljova

Marika Ots

Alina Pahhomova

Maria Popovitš

Anastassia Postolenko

Tatiana Pyuttsep

Natalia Tarassova

Erika Tohver

Jekaterina Veber

Diana Vähk

 

Pärnu kolledž

 

Majandusteadus

Pille Lõhmus

Kalev Pagar

Sirli Rebane

Ülle Urbas

 

Magistriõpe

Haridusteaduste instituut

 

Eripedagoogika ja logopeedia

Janeli Auksmaa

Galina Gololobova

Julia Gorjunov – cum laude

Moonika Haili

Liisi Hein

Reet Horn

Kreete Jakobson

Mari Kabel

Marju Lahtein

Anastassia Leljavina

Laine Lilleoja

Susanna Limit

Siiri Lohu

Eda Muts

Jette Numa

Alina Pill

Triinu Pirk

Yogita Sharma

Merje Viigand – cum laude

Marin Väinsalu

 

Hariduskorraldus

Merle Aasna

Helen Bork

Reeli Engelbrecht

Keit Fomotškin

Sandra Fomotškin – cum laude

Kadri Haavandi

Marge Hein – cum laude

Ruth Jaansalu

Kati Kirsipuu

Raili Kont-Kontson

Pavel Kuznetsov

Merli Lepp

Triin Lõbu

Marju Männiksaar

Pille Nagel

Katrin Nurm – cum laude

Etlin Ormak

Külliki Otsa

Mairi Põrk

Marili Rõõm – cum laude

Riina Stahl

Merit Udusalu

Lilian Voog

 

Kasvatusteadused

Minni Aia – cum laude

Katri Kütt – cum laude

Egle-Diana Keldt

Kati Kirikal

Indrek Lillemägi

Maarja Masing

Keiu Org

Margit Rebane Züger

Reemet Ruuben

Mari Tikerpuu

Marge Vaikjärv

Karin Viljus

 

Koolieelse lasteasutuse pedagoog

Marge Altin

Karoliina Ansi

Elina Jõgi

Eve Jürgenson

Triinu Kajak

Anneli Piibar

Marge Põdra

Hiie Päri

Elina Sætre

Britta Sims

Marian Vares

Elina Vihtol

Kristiina Volt

 

Põhikooli mitme aine õpetaja

Christine Kattai

Kristiina Musto – cum laude

Gady Pähklemäe

Merili Raudmäe

Margot Sepp

Karin Vimberg

 

Johan Skytte poliitikauuringute instituut

 

Demokraatia ja valitsemine

Adrian Nikolov – cum laude

Andrii Nekoliak – cum laude

Lyubomira Dimitrova

Natia Koberidze

Pille Ivask

Semen Ulasevich

Tamari Lagurashvili

 

Euroopa Liidu - Venemaa uuringud

Andrew Lee Worth

Anette Parksepp

Bojana Zoric – cum laude

Daniel Joseph Green

David Nozadze

Dylan Bonfils

Ekaterina Tikhonova

Elisa Ceconi

Givi Gigitashvili

Heidi Ann Erbsen – cum laude

Iryna Tretiakova

Ketevan Gogaladze

Lika Merebashvili     

Mariam Apriashvili

Tuuli Johanna Tiitinen

Zaza Gordeziani

Yuxuan Chen

 

Euroopa õpingud

Karel Virks

Katrin Pihl

Lia Kravik

Liisi Vahtramäe – cum laude

Mariliis Toomiste

Reelika Maranik

 

Läänemere regiooni uuringud

Aaron Melby

Beatrix Ibolya Tölgyesi

Bradley James Jardine – cum laude

Christopher Stanislaw Boskovski

Florian Marcus

Julie Anne Hersh – cum laude

Lyudmyla Petrychenko

Mikko Konstantin Von Bremen

Radityo Dharmaputra – cum laude

Roberto Andree Castelar Lizardo

Vitalii Parshukov

 

Rahvusvahelised suhted

Klaus-Erik Pilar

Laura Gredzens

Lea Aasamaa

Ott Nauts

Sergei Tambi

 

Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud

Aleksandra Khokhlova – cum laude

Ani Hovakimyan

Fabricio Rangel de Oliveira

Hannah Schaper – cum laude

Katre Sai

Mara Braslava – cum laude

 

Võrdlev poliitika

Kristiine Järvan

Meeli Semjonov

 

Majandusteaduskond

 

Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

Nele Jaago

Feliks Kase

Taavi Kirss

Liina Liivat – cum laude

Oliver Loper

Jaanika Luht

Mikk Maiste

Margus Matkur

Mari-Ann Meigo – cum laude

Ahti Mägi

Gaida Mändmets

Annika Oja – cum laude

Ruslan Püvi

Erle Salujõe

Taavi Siilmand

Andres Tamm

Veiko Viil

 

Majandusteadus

Kerli Adosson

Grete Ekker

Maarja Gross

Viktoria Jesjutina

Ingrid Jufkin

Mathias Juust

Janeli Järvelill

Kätlyn Jürgenson

Laura Kasearu

Kertu Kaur

Epp Kõster

Merilen Laurimäe

Kadi Lille

Kertti Marran

Kätlin Ojasalu

Helena Peik

Kadri Piirimäe

Kerli Ploom

Kätlin Protsin

Gea Roost

Werner Ruul

Kelly Saar

Siim Suure

Dmitri Žoga

Gerli Toomela – cum laude

Risto Veiderpass

 

Matemaatiline majandusteadus

Ana Burduli – cum laude

Kateryna Grygorenko

Michael Mosisa Gurmessa

Laura Helena Kivi – cum laude

Kaupo Koppel

Kerli Lille

Dmytro Luchyk

Kerttu Lääne

Halyna Oros

Anastasia Sinitsyna

Evren Yaman

 

Strateegiline juhtimine

Marko Aavik

Dmitri Beljajev

Andrus Kimber – cum laude

Mari Krass – cum laude

Siiri Kruuse

Kairi Kurisoo – cum laude

Karol Kõrm

Meelis Laande

Rene Poljakov – cum laude

Kristjan Seema

Jaanika Terasmaa

Olga Truuse

Riivo Tuvike

Kairi Uustulnd

 

Ärijuhtimine

Joonas Heiter

Marina Irdla

Anastassia Kovalenko

Mariel Laaban

Rünno Lass

Ille Lugna

Mehis Maltsar

Anna Maltseva

Taavi Mäesepp

Katrin Märdimäe

Sirly Ojasalu

Otto-Wilhelm Orumaa

Merlin Paas

Reelika Piiskoppel

Vilve Raik

Kaido Reiman

Kadi Riive

Kristiina Rööpmann

Helen Saar

Merle Salmistu – cum laude

Diana Timberg

Liis Veeroja

Raul Vene

 

Psühholoogia instituut

 

Psühholoogia

Liis Arras – cum laude

Kadri Arumäe – cum laude

Ele Enn

Kirti-Ly Jaanson – cum laude

Siim Jakobsoo

Külli Joasaar

Merike Kalda

Liis Kask – cum laude

Tatiana Kovaleva

Triin Metshein

Inna Narro

Indrek Oinus

Monika Palu-Laeks

Triin Peitel

Lisanna Pertens

Piibe Pullerits – cum laude

Kadri Raag

Külliki Rannu

Andres Riimets

Gertrud Saetalu

Elis Sarapuu

Kärol Soidla – cum laude

Kristina Sorge

Hedvig Sultson

Hõbe Treufeldt

Markus Valge

Sandra Vetik

Laura Viljasto

Sandra Volmer

Johannes Vähi

 

Õigusteaduskond

 

Infotehnoloogiaõigus

Astrid Asi

Nino Gabrielashvili

Ilya Ilin

Liina Karlson

Mykhailo Kiktenko

Carel Kivimaa

Lidiia Levitska

Sofiya Malanchuk

Nino Mishidze

Tetiana Musiienko

Irmen Noormaa

Adesola Olubunmi Olasoji

Alina Palishchuk

Carrie-Chrys Raiend

Oleh Salyuk

Raminta Šulskute

Anuar Zhuman

Julija Terjuhana

Kairi Tuulmägi – cum laude

 

Õigusteadus

Agnes Aadel

Anneli Adamson

Gerli Alavere

Kristiina-Marita Alliksoo

Gina Alver

Kätlin Aren

Berit Asuküla

Asko Ausmees

Jevgeni Belavin

Cornelia Bormann

Karl Erik Esko – cum laude

Rety Estorn

Michelle-Suzanne-Cassandra Hansson

Epp Hargi

Maarja Hein

Eerik Heldna

Heli Hirsik

Katerin Hovi

Karin Idnurm

Inga Järvekülg – cum laude

Jaanika Jürimäe

Laura-Maria Kadaksoo

Kaidi Kahu

Karin Kaimer

Kadi-Kaisa Kaljuveer

Karin Kalm

Birje Kalmus

Triinu Karolin

Kadri Kasepalu – cum laude

Helina Kasvandik

Raili Kaul

Kairi Kilgi

Ursula Kimmel

Annika Kiss

Ken Kiudorf

Carel Kivimaa

Triin Kivipõld

Kalle Klooster

Kaspar Kolk

Grete Kopso

Madis Kotsar

Iris Kumari

Liis Kägo

Kairit Kährik

Helena Lepper

Kaspar Lepper

Kristen Leppik

Albert Linntam – cum laude

Kerli Lubja

Maris Luha

Mari Luuk

Margot Maksing – cum laude

Erkki Sven Margna

Marit Martens

Oleg Matvejev

Kristina Meus

Anna Moskalenko

Maarja Mäe

Käti Mägi – cum laude

Marta Mägi

Nele Nahkur

Berit Neumann         

Nele Nisu

Hele Hannah Noormaa        

Martin Normann

Kristjan Nõmmik

Edward Otsa

Janne-Liisa Ottis

Alan Paas

Getter Paberits         

Margot Pasovs          

Katre Peri

Ketlin Peterson

Kadi Pihlak

Liis Piilberg – cum laude

Malle Piirsoo

Reet Pramann

Kertu Priimägi          

Evelin Prunt

Carl Erik Puskar

Piret Põld

Karmen Pähkla

Stiina Püvi

Carrie-Chrys Raiend

Heleri Randma

Henri Ratnik

Anna Trine Raudsepp – cum laude

Stina Raudsepp

Kadri Reidla

Inge Reiman

Kristiina Reinfeldt

Merili Riga

Janek Riives

Liis Roben

Erko-Andreas Roosik

Olgert Rõõm

Kaili Rätsepp

Kaia Saar

Triinu Saar

Ulla Saar

Marion Saarna

Juho Salus

Kadi Saviir

Agnes Savik

Kätlin Helena Sehver – cum laude

Kaido Sikka

Liis Getter Silberg

Eliisa Sommer

Anastassija Stukolkina         

Karl Urmas Sule

Vladimir Svet

Marjana Šestel

Kristina Zorin – cum laude

Kätlin Taimsaar

Teele Talk

Christopher Tammet           

Rene Tampel

Ann Tarkin

Nele Teelahk

Robin Teever

Tauri Tigasson          

Robert Tiis

Carolin Toomingas – cum laude

Andraš Tšitškan – cum laude

Jana Tudelep

Erika Tuvike

Helen Tõnise

Kadi-Ell Tähiste – cum laude

Karin Täär

Silvia Urgas – cum laude

Valter Vaha

Jaan-Aaron Vahlberg

Liis Vainola

Tais Vakrõõm

Mait Valberg

Aldo Vassar

Sofia Vender

Maiki Virks

Karin Visnapuu

Mari Vunk

Maris Vutt

 

Ühiskonnateaduste instituut

 

Ajakirjandus

Madis Järvekülg – cum laude

Kadri Külaots

Merit Maarits

Greete Palmiste – cum laude

Priit Pokk

Geidi Raud

Kristi Sarap

Triin Ärm

 

Info- ja teadmusjuhtimine

Kristiina Aasna

Kristel-Maria Kadajane

Ülle Kangur

Liina Land

Kalev Müür

Liis Ojokas – cum laude

Liis Saar

Ehtel Tuisk

 

Kommunikatsiooni­juhtimine

Annika Altmäe – cum laude

Ave Aun

Ave Eerma

Karel Hanni

Signe Kadak

Leene Korp – cum laude

Moonika Lipping

Silver Meikar

Johannes Merilai

Toomas Nigola

Marilin Noorem

Martin Noorkõiv

Martin Peet

Kaija Pook – cum laude

Veronika Põllu

Riinu Raasuke

Elina Roosi

Britta Sepp

Kauri Sinkevicius

Stella Täht

Viljam Viljasoo

Aage Õunap

 

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

Kristi Asser

Simone Epro

Helen Hein

Anneli Jukk

Kai Jürmann – cum laude

Viktoria Kotsjuba – cum laude

Gvido Kubulnieks

Maarika Masikas

Kadri-Ann Mänd

Kairi Nool

Marje Reimund

Triinu Riis

Regita Saksing – cum laude

Marion Soostar – cum laude

Felika Tuul – cum laude

Mihkel Tõkke

Aira Udras

Sotsioloogia

Virve Kass – cum laude

Andres Kukk

Eleri Lillemäe – cum laude

Nele Nutt

Margot Paali

Silver Sillak – cum laude

Diana Veeret – cum laude

 

Narva kolledž

 

Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis

Inna Gorbunova

Elmira Hozjaitšikova

Viktoria Karin

Jekaterina Korolko

Jekaterina Nikolina

Kati Palmsalu

Jekaterina Plotnikova

Viktoriya Sakharova

Olga Žavoronkova

Nadežda Tšernova

Ljubov Valberg

 

Pärnu kolledž

 

Teenuste disain ja juhtimine

Helena Aruste

Aet Jaakson

Ilona Kandelin

Kätlin Keinast – cum laude

Errit Kuldkepp

Annika Liivamägi – cum laude

Inger Lilles-Nestor

Kadri Pommer

Margarita Razorjonova

Urve Sellenberg – cum laude

 

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine

Eileen Caffier

Liana Dumbadze

Norayr Hakhverdyan

Marta Mazur-Małek

Kadri Orula

Katsiaryna Sakalova

 

Bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe

 

Haridusteaduste instituut

Klassiõpetaja

Kristel Kaun

Helen Kikas

Olga Kitsing

Juta Koks

Kaisa Kraudok

Kätlin Kuusk

Kristel Liivak

Karina Mihkelson

Kärt Pedoksaar

Ene Punger

Lily Šanin

Marit Sepp

Kirli Suve

Maarja Tamra

Monika Tasa

Sandra Tikk

Mari Timmi

Birgit Usin

 

Narva kolledž

 

Klassiõpetaja mitmekeelses koolis

Ljubov Belova

Oksana Beregova

Alena Fedotova

Julia Kossobutskaja

Ekaterina Kravchenko

Darja Podtsepajeva

Irina Rozanova

Jelena Shabanova

Arina Solovjova

Daniil Turygin

 

Rakenduskõrg­haridusõpe

Haridusteaduste instituut

 

Eesti viipekeele tõlk

Marju Telliskivi

 

Ühiskonnateaduste instituut

 

Info- ja dokumendihaldus

Kristi Hinn

Marke Luhalaid

Ülle Pikani

Helen Püss

Sandra Selge

 

Infokorraldus

Ketlin Alaväli

Mait Kask

Kertu-Kadi Kikas

Aneett Kivine

Hanna-Liina Koddanipork

Kati Kongo

Kristiina Kuudisiim

Merli Maranik

Endla Metsaru – cum laude

Ilona Oeselg-Tigasing

Cätlyn Okas

Kadri Pullisaar

Ingrid Põldoja

Kaili Rätsep

Ursula Saksniit

Maris Siilats

Kadri Sildnik

Liisi Sirk

Raili Sultson

Helika Sõber

Piret Tarto

Veronika Tolli

Kristiina Tomingas

Jaanika Toru

Anneriin Truu

Airi Undrits

Elle Viigipuu

 

Raamatukogundus ja infokeskkonnad

Helen Adamson

Jaanika Aluste

Pille Kuulme

Ulvi Paap

Ave Pino

Heidi Raimla

Kristiina Rüütel

Kerli Tekku

Karmen Velitschinsky

 

Narva kolledž

 

Kohaliku omavalitsuse korraldus

Mihhail Denissov

Roman Dmitrijev

Polina Erikson

Artjom Golubev

Marika Mäekivi

Jevgenia Parv

Aili Pällo

Natalja Šlõkova

 

Noorsootöö

Ekaterina Kolesova

Veera Nikolajeva

Kristina Laks-Suško

Alina Žukovskaja

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Kristi Goldberg

Krista Meeru

Mehis Reinsalu

Anna Tarassova

Viktoria Tmohhina

 

Pärnu kolledž

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Kristina Balent

Joonas Einfeldt

Keili-Kaisa Eistre

Velli Gerne

Lisett Heil

Heli Helmja

Urmo Kalamees

Pille Karjam

Karl Karu

Martin Kaschan

Liisi Koit

Kadi Kroon-Laur

Karl-Erik Kõrge

Sigrid Külaots

Susanna Laaneväli

Eleri Loks

Andero Lusbo

Kristjan Mustkivi

Dagne Mändoja

Liina Neemsalu

Elery Noni

Argo Nõmmik

Diana Poudel – cum laude

Kristin Prangel

Anneli Preimann

Marge Puru

Siim Pähn

Greeta Roosileht

Kärolin Rudenko

Gregor Sedrik

Liisi Suurkivi

Triinu Talviste

Kadri Tamm

Kätlin Tõllasson

Siiri Univer

Karli Varblas

Endri Vinter

 

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Kristi Keskpalu

Kadri Liivarand

Tiina-Mai Meeliste

Sigrid Meemaa

Maarja-Liisa Mekšun

Monika Pavelson

Heike Peterson

Liisi Pikkur

Karin Pulst

Eda Rannamägi

Kätlin Rattasep

Madis Roosimaa

Maarja Sarap

Keit Saveljev

Kersti von Schwanenflügel

Tiiu Sepp

Kadri Sirk

Kelli Soon

Anna-Maria Taidla

Liis Tšebotnikova

Rita Tubarik

Kristin Tulgiste

Janeli Virnas – cum laude

Linda Õisman

 

Turismi- ja hotelliettevõtlus

Angelika Aava

Kirill Badikin

Külli Bekker

Kristel-Liis Feld

Merli Hanschmidt

Kati Helstein

Andra Jalakas

Maris Jürjenson

Janne Kaarneem – cum laude

Kristin Kaste

Kadri Koor

Kätlin Kukebal

Häli Kummel

Toomas Kuningas

Karin Küünarpuu

Greethel-Rebecca Loopere

Liina-Maria Lõhmus

Berle Mees

Merit Meier-Vallist

Kristian Meijel

Teele Meriste

Kati Mikk

Erika Orav

Karl Parve

Helena Pertens – cum laude

Marju Puk

Maarja Pääro

Laura Reisberg

Agnes Reiska

Jane Saarniit

Keidi Sada

Kristi Sepp

Silva-Sille Silgu

Merit Terras

Ann Helen Turgan

Gerli Uuspõld

Kristiina Vahkel

Brigita Valdmaa

Elsa Veeber

 

LOODUS- JA TÄPPISTEADUSTE VALDKOND

 

Bakalaureuseõpe

Arvutitehnika

Kaarel Adamson

Jüri Gramann

Rain Eric Haamer

Kristo Hõrrak

Martin Johanson

Martin Laidma

Priit Põldmaa

Risto Reinumägi

Heikki Saul

Henri Tamm

Raid Vellerind

Bioloogia

Silja Aruhein

Kai Ilves

Birgit Jullinen

Mart Kiis

Ekaterina Krassohhina

Annika Kumar

Aivar Meldre

Kris Egert Rünkjanen

Nils Joonas Kristjan Saar

Kristjan Satsi

Eneli Simson

Helen Vaaks

 

Füüsika

Mari-Liis Aru

Rando Avarmaa

Karl Kristjan Kaup

Joosep Kivastik

Lauri Kongas

Martin Liivak

Markus Loide

Mats Mikkor

Valle Morel

Madis Kaspar Nigol

Carl-Thomas Piller

Andres Põldaru – cum laude

Karl Reinkubjas

Andy Reiu

Andres Robam

Anne Serv

Viktoria Sorokina

Sander Suurpere

Yelyzaveta Tokareva

Jan Viilma

 

Geenitehnoloogia

Hele-Liis Aavasalu

Diana Bahhir

Evgeniy Brik

Toomas Ginter

Laura Kibena

Helen Kiik – cum laude

Kaspar Koolmeister

Eveliis Koppel

Anneli Kuldkepp

Nele Kuusma

Mihkel Kõbin

Anett-Hildegard Laarmann

Aneth Lvovs

Egon Meigas

Merit Müür – cum laude

Kristofer Nõges – cum laude

Ailar Omler

Kristin Paas

Helen Parik

Angela Peeb

Tatjana Punger

Kaisa Põhako

Kristina Põšnograjeva – cum laude

Pauliina Ranne

Hanna Sein

Valeria Sidorenko

Arina Šablinskaja

Ranel Tammela

Kerli Tulva

Anett Michelle Valdner

Rait Vetik

 

Geograafia

Maria Pauliina Anttila

Merli Ilves

Marko Lauri

Eleri Lepik

Kristjan Erik Loik

Oliver Mettis

Marko Mitt

Helen Ojamäe

Maiken Ristmäe

Justus Sapas

Anu Sihv

Marilin Soe

Merilin Soe

Sten Varatu

Kirsti Vill

Mari-Ann Ütt

 

Geoloogia

Reelika Helde

Kalle Kiik

Ailar Pokk

 

Infotehnoloogia

Astrid Maasen-Pärnala

Hillar Petersen

Julia Loginova

Rait Ool

 

Informaatika

Harri Alasi

Vladislav Alenitšev

Magnar Aruoja

Anna Bass – cum laude

Anna Bilmaijer

Alan Durnev – cum laude

Cornelia Efros

Kalle Ever

Janer Gorohhov

Tanel Joosep

Janar Jõgi

Tambet Kaal

Ingrid Kaasik

Kevin Kanarbik

Madis Kariler

Kaur Karus

Tõnis Kristian Koppel

Vitali Kuzmin

Hele-Andra Kuulmets – cum laude

Kristiina Kõiv

Reio Laabus

Sixtina Ladva

Mattias Lass

Martin Johannes Liba

Karel Liiv

Karl Lubja

Henry Maalinn

Kaarel Maidre – cum laude

Marvin Maran

Jens-Stefan Mikson

Marti Mutso

Sten Mõtus

Mart Mägi

Rebeka Mändar – cum laude

Argo Mändla

Joanna Niklus

Tõnis Ojandu

Mari-Liis Oruste

Marek Pagel

Priit Paluoja

Rauno Paluvee

Elina Pankrašin

Kaspar Papli

Martin Peedosk – cum laude

Janno Peterson

Herko Pirk

Margus Pollmann

Risto Pärnapuu

Krisseliine Pärt

Kauri Raba

Hans Raukas

Juhan-Rasmus Risti

Kadi Rõmmel

Harri Saar

Rasmus Saks – cum laude

Ingrid Sarap

Sander Sats

Rio Schults

Märt Sessman

Mart Simisker

Sten Sootla – cum laude

Tuule Sõber – cum laude

Kaarel Sõrmus

Kirsti Tagam

Helena Talimaa – cum laude

Al William Tammsaar

Joosep Tenn

Karl-Mattias Tepp – cum laude

Jaan Teppo

Kaarel Tinn

Leonid Tolli

Karl-Martin Uiga

Heidi Urmet

Rain Vagel

Karl Valliste

Alo Vals

Silver Vapper

Tenno Veber

Mari Liis Velner – cum laude

Leiger Virro

Ivo Voika

Sander Vunk

Sander-Sebastian Värv

Keemia

Kertu Hernits

Mari Kass – cum laude

Ruti Kirikmäe

Helmi Ulrika Kirm

Kaarel Kisand

Kristina Kundla

Karl Rene Kõlvart – cum laude

Jonas Mart Linge

Karl Normak – cum laude

Rait Palla

Eleriin Peterson

Hegne Pupart

Krete Saak – cum laude

Janely Sojone

Anna Zadorožnaja

Mikk Teelahk

Tuule Treiberg

Ott Olaf Trink

Alla Troska

 

Keskkonnatehnoloogia

Mihkel Kaljuvee

Marika Kiin

Hans Leis

Liisa Lõhmus

Hanna Vahter

 

Matemaatika

Reemet Ammer

Rauno Jõgi

Johanna Adele Järvsoo

Aljona Koliberskaja

Alvin Lepik

Kristiina Mähar

Jürgen Rannap

Märt Riiner

Triin Taveter – cum laude

Elery Teor

Reelika Tõnisson

Margaret Viitung

Anett Vähi

 

Matemaatiline statistika

Merili Aaspalu

Markus Ellisaar

Kristi Ernits – cum laude

Pirge Kaasik

Kaisa Komp

Sören Mirski– cum laude

Perttu Narvik

Hele-Liis Peedosk

Johannes Puusepp

Hanna-Liisa Soll

Kätrin Suvi

Pille-Riin Vare

 

Materjaliteadus

Raido Enn

Jaagup Lember

Märt-Erik Martens

Markus Otsus

Indrek Saar – cum laude

Rauno Sedrik

Patrick Teppor – cum laude

Mikk Mihkel Vaabel

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Hanna Kaarin Hermlin

Elina Karro

Piia-Liisa Koll

Märt Kose

Urmas Lanto

Liis Rebase

Riin Viigipuu

 

Rakenduskõrg­haridusõpe

Keskkonnakorraldus ja planeerimine

Keidi Tamm

Magistriõpe

 

Arvutitehnika

Nele Andresen

Hannes Haljaste

Antti Jaaniste

Ülari Lees – cum laude

Ahti Saar

Mauno Tamm

Rauno Tamm

Jaan Viru

 

Arvutitehnika ja robootika

Abdulazeez Olaseni Atanda

Egils Avots

Ozan Bilici – cum laude

Hendrik Ehrpais

Iaroslav Iakubivskyi

Jürgen Lorenz

Ikechukwu Chinonso Ofodile – cum laude

Vadym Ponomarov

Martin Põder – cum laude

Aygul Salahli

Hendrik Türk – cum laude

 

Bioloogia

Krõõt Arbo

Triin Kaasiku

Magda Karakai

Kätlin Kurg

Kadi Kutser

Grete-Katariine Kuum

Riin Olvet

Sandra Poks

Maarja Poska – cum laude

Elisabeth Prangel – cum laude

Linda Puusalu

Liis Rüütel – cum laude

Kaari Susi

Hans Vellama

 

Biomeditsiin

Ave Auser

Julija Bolšakova – cum laude

Mattis Jaama

Kairi Koppel

Tuuliki Koppel

Regina Maruste

Liis Mägi

Elin Madli Peets – cum laude

Mikk Tooming – cum laude

 

Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika

Alvar Aasna

Kaspar Eigi – cum laude

Kätlin Tiigi – cum laude

Mart Adler

Rait Käpp

Silver Savi – cum laude

Talvi Pihl – cum laude

Viktor Tälli

 

Finants- ja kindlustusmatemaatika

Julius Pau

Edwart Ždanovitš

 

Finantsmatemaatika

Dominic Isaac Andoh

Kseniia Guskova

Ibraheem Olanrewaju Ola-Adua

Aytan Osmanzade

Reyna Maria Perez Tiscareño

Nare Torosyan

 

Füüsika

Karl Ehatäht – cum laude

Kristjan Eimre – cum laude

Varmo Ernits

Siim Heinsalu

Kaarel Kaldvee

Paap Koemets

Kristian Kuppart

Riho Raabe

Mattias Rennel

Agnes Vask

Rene Voog – cum laude

 

Geenitehnoloogia

Koit Aasumets

Erki Aun – cum laude

Victor Blokhin

Aivi Kaljuvee

Anet Kivihall

Erkki Kull

Sirli Luup – cum laude

Freddy Lättekivi – cum laude

Birgit Marjak

Ingrem Metsik

Kerly Niinep

Vlad-Julian Piljukov

Ustina Põnova – cum laude

Kaur Pääbo

Kristiina Raja

Kaspar Reier

Kadri Seppa

Ants Tamme

Lehte Türk

 

Geograafia

Ainar Härm

Gettel Sink

Holger Ehrlich

Kaisa Jette Särekanno

Ken Böckler

Kristin Kesküla – cum laude

Liina Tamm – cum laude

Merily Lakson

Piia Kirsimäe – cum laude

Rauno Aljas

Siiri Rist

Taavi Rebane – cum laude

 

Geoloogia

Triinu Jairus – cum laude

Viljar Jürna – cum laude

Kaarel Lumiste

Kaidi Sarv – cum laude

 

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Anastassia Makarova

Erkki Tempel

Kristjan Mahla

Malle Lepp

Uko Viisut – cum laude

Terje Põvvat

Kersti Sikk

 

Informaatika

Kairi Hennoch

Raigo Kodasmaa

Suela Kodra

Siim-Toomas Marran

Gea Pajula – cum laude

Cesar Pereida Garcia

Vootele Rõtov

Joosep Rõõmusaare

Sander Soo – cum laude

Andres Traumann

Ragnar Vent – cum laude

 

Informaatika

Anastasia Bolotnikova – cum laude

Asmar Hasanova

Anti Ingel – cum laude

Zurabi Isakadze

Annabell Kuldmaa – cum laude

Aqeel Labash – cum laude

Markus Lippus

Robert Roosalu

Andrii Rozumnyi

Annett Saarik

Olha Shepelenko

Sergii Shepelenko

Vitalii Zakharov

Sander Tiganik

Elizaveta Yankovskaya

 

Keemia

Liisa Eero

Joana Jõgela – cum laude

Rait Kanarbik

Karl Karu

Piia Ereth Kasatkin – cum laude

Siim Laanesoo

Elmo Libek – cum laude

Madis Lüsi

Livia Matt – cum laude

Kaspar Metsar

Gunnar Printsmann

Sander Ratso

Laur Kristjan Salvan

Simona Selberg

Eliise Tammekivi – cum laude

 

Keskkonnatehnoloogia

Kert Keller

Rauno Lust – cum laude

Mario Mutli

Jürgen Sarjas

Helena Semm

Eeva Vahtramäe – cum laude

Lii Vammus – cum laude

 

Küberkaitse

Christian Ponti

Christian Tschida

Dineta Mahno

Gvantsa Grigolia

Jens Getreu – cum laude

Kaspar Prei

Mohit Kinger

Priit Lahesoo

Terézia Mézešová

Vsevolod Djagilev

Wael Mohamed Fathi Ahmed Abuseada

Ahmed Nafies Okasha Mohamed

Allar Vallaots

Bolaji Ayoola Ladokun

Chengxiang Wang

Christopher David Raastad

Danielle Melissa Morgan

Deivis Treier

Gema Fernández Bascuñana – cum laude

Guillaume Brodar

Iryna Bondar

Kaie Maennel – cum laude

Katrin Kukk

Kristjan Oja

Martin Jõgi

Mobolarinwa Taofeek Balogun

Neslisah Celik

Safak Tarazan

Sander Arnus – cum laude

Seifollah Akbari

Sophio Sakhokia

Stefanos Pappas

Zaghum Wahab Awan

 

Matemaatika

Ksenia Niglas – cum laude

Leesi Peedumäe

 

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Merlin Joa – cum laude

Liis Mardi

Johannes Must

Kairi Nurk – cum laude

Leesi Peedumäe

Nele Rosenberg – cum laude

Kristina Šabunova

Airika Veinjärv

 

Matemaatiline statistika

Gertis Aru

Hanna Läänemets

Carmen Taimre

 

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas

Hosein Afshari

 

Materjaliteadus

Elyne Aaviksoo

Mati Kook

Kadi-Anne Küppar

Martin Neitsov

Mart Salumäe

Helina Seemen

Karl Kalev Türk

 

Rakenduslik mõõteteadus

Mari Loot – cum laude

 

Tarkvaratehnika

Ahmed Mohamed Said Mahmoud Abdelhady

Ali Belakehal

Allar Soo

Andreas Ellervee – cum laude

Andrei Proskurin

Anton Yeshchenko

Arne Lapõnin – cum laude

Daniil Kutsyna

Dmytro Chasovskyi

Eerik Muuli

Eerik Potter – cum laude

Etibar Hasanov

Fortunat Lufunda Mutunda

Gabriel Oluwasegun Kolawole

Jaagup Viil

Jaan Janno

Jevgeni Savostkin

Kerwin Jorbina

Khasanboy Akbarov

Mark Laane

Md Ashek Mahmud

Michael Ngugi Michuki

Priit Danelson – cum laude

Rain Oksvort

Rustam Nadrshin

Salman Lashkarara

Taavi Gilden

Tatevik Ishikyan

Vladimir Visbek

Volodymyr Leno

Vostan Azatyan

Ilia Aphtsiauri

Mihkel Vunk

Vitalii Peretiatko

Shubham Bhardwaj

Bolot Kasybekov

Ijlal Hussain

Vinod Infant Dass John Rozario

Vishal Desai

Yevhenii Sabanin

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Riin Magnus

Tiina Mandel

Anna-Liisa Šavrak

 

Jaga artiklit