Tunnustamised

Tunnustused

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis 65. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi anatoomia osakonna projektijuht Maie Toomsalu.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 70. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi meditsiinilise biokeemia dotsenti Tiiu Kullisaart; 55. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna referenti Maarika Mäesalu; 50. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna teadus-, arendus- ja kommunikatsiooni prodekaani, ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika vanemteadurit Kalle Ollit.

TÜ tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval füüsika instituudi teoreetilise füüsika labori juhataja, vanemteadur Piret Kuusk; 50. sünnipäeval õigusteaduskonna üldosakonna peaspetsialist Ille Peek, majandusteaduskonna asejuhataja õppe alal, ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse peaspetsialist Anneli Lorenz, kliinilise meditsiini instituudi sisekliiniku sisehaiguste vanemteadur Kaja Põlluste, sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi füsioteraapia eriala õppejõud ja programmijuht Jelena Sokk ning õppeosakonna elukestva õppe keskuse haridustehnoloogia peaspetsialist Lehti Pilt; pensioneerumise puhul raamatukogu endine kogude arenduse osakonna bibliograaf Anne Laumets ja teenindusosakonna lugejateenindaja Elo Tulmin.

Eesti vabariigi 99. aastapäeva puhul tunnustati Tartu ülikooli aumärgiga järgmisi ülikooli töötajaid.

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond:

ajaloo ja arheoloogia instituudi üldajaloo osakonna juhataja, uusaja professor Mati Laur; eesti ja üldkeeleteaduse instituudi eesti keele dotsent ja vanemteadur Liina Lindström; maailma keelte ja kultuuride kolledži direktor, eesti ja üldkeeleteaduse instituudi eesti keele dotsent Kersti Lepajõe; humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekanaadi juhataja Klaarika Marton.

Sotsiaalteaduste valdkond:

Johan Skytte poliitikauuringute instituudi demokraatia ja valitsemine magistriõppekava programmijuht, võrdleva poliitika professor Vello Andres Pettai; haridusteaduste instituudi kutseõpetaja programmijuht, haridustehnoloogia dotsent Piret Luik; ühiskonnateaduste instituudi sotsioloogia doktoriõppekava programmijuht, sotsioloogia õppetooli juhataja, sotsioloogia professor Veronika Kalmus; Pärnu kolledži ettevõtlusosakonna rahvamajanduse dotsent Matti Raudjärv.

Meditsiiniteaduste valdkond:

kliinilise meditsiini instituudi radioloogiakliiniku juhataja, radioloogia dotsent Pilvi Ilves; kliinilise meditsiini instituudi radioloogiakliiniku sekretär Jana Kuremägi; bio- ja siirdemeditsiini instituudi immunoloogia vanemteadur Kalle Kisand; sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi peaspetsialist, kehalise kasvatuse didaktika lektor Maret Pihu.

Loodus- ja täppis­teaduste valdkond:

ökoloogia ja maateaduste instituudi geoloogia vanemteadur Oive Tinn; molekulaar- ja rakubioloogia instituudi molekulaarbioloogia vanemteadur Tiina Tamm; füüsika instituudi jurist Anne Luik-Ristikivi; matemaatika ja statistika instituudi funktsionaalanalüüsi vanemteadur Rainis Haller; Eesti mereinstituudi kalabioloogia ja kalanduse osakonna juhataja, ihtüoloogia ja kalanduse teadur Redik Eschbaum; arvutiteaduse instituudi asjaajamiskorralduse spetsialist Natali Belinska.

Tartu ülikooli aumärgi pälvisid ka Eesti geenivaramu biostatistika vanemteadur Krista Fischer; ülikooli muuseumi peavarahoidja Tiina Vint; teadus- ja arendusosakonna teadus- ja arendustöö projektide peaspetsialist Inga Varamäe-Tamm; infotehnoloogia osakonna infosüsteemide arenduse peaspetsialist Erme Reino; kinnisvaraosakonna sisevalvetalituse administraator Liilia Kärp.

Jaga artiklit